Robert Rećko

Prezes
e-mail: robert@detalmet.pl

Karol Korpalski

Dyrektor ds. handlu
e-mail: karol@detalmet.pl

Radosław Jasiński

Dyrektor finansowy
e-mail: radek@detalmet.pl

Marlena Korpalska

Dyrektor ds. administracji i logistyki
e-mail: marlena@detalmet.pl

Jacek Stanisławski

Dyrektor lakierni
e-mail: lakiernia@detalmet.pl

Agnieszka Nitecka

Główny księgowy
e-mail: agnieszka.n@detalmet.pl

Małgorzata Religa

Dział księgowości
e-mail: goska@detalmet.pl

Agnieszka Łuczak

Dział księgowości
e-mail: agnieszka@detalmet.pl

Radosław Mrowicki

Przedstawiciel handlowy, region północ
e-mail: radoslawm@detalmet.pl

Dawid Wiankowski

Przedstawiciel handlowy, region południe
e-mail: dawid@detalmet.pl

Daniel Osękowski

Dział handlowy
e-mail: handlowy@detalmet.pl

Emilia Żakowiecka

Dział handlowy
e-mail: handlowy@detalmet.pl

Małgorzata Kłosowska

Dział handlowy
e-mail: handlowy@detalmet.pl